×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Na prośbę naszych klientek - dla Pań z odrobiną słabszą kondycją, zaleczonymi, ale wciąż lubiącymi o sobie przypominać kontuzjami, z problemami z układem ruchu i sercowo - krążeniowym lub takich co lubią po prostu "fajną muzę", a nie jakieś dzikie podskoki....
Dla pokolenia 50+ i wszystkich, którzy chcą się bawić na imprezce "bez smarkaczy;))".

zumba gold logo color

Zumba ...
... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy, że cwiczą, bo niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.
... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format.
... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.
.... no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę, Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

prowadzący: Agnieszka Kubaczka

 

karnet FITNESS

4 wejścia: 50 zł / 8 wejść: 80 zł
wejście jednorazowe: 25 zł

obowiązuje na zajęcia: