Zajęcia zupełnie odmienne w klimacie od Belly Dance czy tańców latynoamerykańskich. Dancehall świetnie można łączyć z hip-hopem czy new style. Muzyka rodem z Jamajki przenosi w świat niesamowitego tańca.

dancehall

W latach '70 triumfy w tych nowo powstałych rytmach święcił Bob Marley. Muzyka dancehall od samego początku łączy się z tańcem - jest stworzona do tańca. Ma porywać i wręcz zmuszać do ruchu.Styl taneczny dancehall nie posiada określonej techniki i schematu. Tancerki dancehallu używały tego tańca do uwodzenia mężczyzn. Nic więc dziwnego, że taniec ten skupia sie głównie na ruchach pośladków. Dziś, kiedy dancehall wreszcie zawitał do polskich klubów i szkół tanecznych, sami możecie się przekonać jak działa, sprawijąc, że nogi same rwą się do tańca.
W programie zajęć wszystkie najmodniejsze kroki dancehall'owe (m.in. shake'i, jiggy, willie bounce, dutty wine, weddy weddy) oraz oryginalne choreografie łączące nowo poznane sekwencje ruchów. A wszystko to w wakacyjnym klimacie słonecznej Jamajki.

prowadzacy: Claudia Kowalczyk

 

karnet DANCE

4 wejścia: 75 zł / 8 wejść: 130 zł
wejście jednorazowe: 35 zł

obowiązuje na zajęcia:

 

 

Taniec weselny

lekcja indywidualna 1h: 100 zł/para