×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

agnieszka kubaczka

Prowadzi: ZUMBA, ZUMBA Gold, Body Pump

Nauczyciel tańca, instruktor fitness z ponad 20-letnim doświadczeniem, kulturystyki, trener personalny.
Absolwentka AWF Katowice, uczestniczka wielu warsztatów i konwencji tanecznych.
Wykładowca na Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym w Lądku Zdroju, Etnofestiwalu w Malborku, Festiwalu PROGESteron w Katowicach..
Współwłaścicielka Studia Tańca Copa Cabana w Gliwicach.
Współpracuje z klubami i szkołami tańca na całym śląsku.

aleksandra jankiewicz

Prowadzi: Salsa Solo, ZUMBA, Trening Interwałowy

Jestem absolwentką Państwowej szkoły Muzycznej I i II stopnia. Przez dwanaście lat grałam na fortepianie, ale zawsze wiedziałam, że nie będę tego robić całe życie. To nadal dla mnie ogromna przyjemność, szkoła cierpliwości i wytrwałości, którą w tej chwili wykorzystuję w doskonaleniu swoich umiejętności tanecznych i instruktorskich.
Równocześnie szkoliłam się tanecznie i aktorsko w studiu „Art Play" prowadzonym przez Dorotę Pomykałę.
Kolejnym doświadczeniem było dla mnie Studium Wokalno – Baletowe i praca w Gliwickim Teatrze Muzyczny. Praca z takimi reżyserami, choreografami i dyrygentami jak Jacek Bandurek, Jarosław Staniek, Jacek Chmielnik, Maria Sartova, Maciej Niesiołowski czy Ruben Silva wzbogaciły nie tylko mój warsztat, ale i osobowość artystyczną.
Po dziewięciu latach poczułam jednak chęć dalszego rozwoju i spełnienia się w innym kierunku.
Pracę w teatrze godziłam z lekcjami kubańskiej salsy i fitnessu i to w tym kierunku postanowiłam pójść. Trzy lata temu otworzyłam własną szkołę tańca i to z tego i z prowadzenia zajęć czerpię w tej chwili największą radość.
Jestem uczestniczką Warsztatów Tańca Współczesnego w Bytomiu, różnych warsztatów salsowych i konwencji fitness. Od niedawna tańczę w formacji Torres Salsa Group, z którą zajęłam 3 miejsce w kategorii formacji na Primavera Salsa Open 2010. Nie zamykam się w jednej technice, ponieważ uważam, że trzeba się rozwijać w różnych kierunkach a każda kolejna technika wzbogaca poprzednią.
W wolnych chwilach biegam, chodzę po górach a jak tylko spadnie śnieg uczę się jeździć na snowbordzie. Przede mną jeszcze studia na ukochanej psychologii.
Obecnie prowadzę zajęcia w Gliwicach, Tychach, Jaworznie i Gierałtowicach.
Moim celem jest dobra zabawa i osiągnięcie jak największej przyjemności z tego, co się robi. Najbardziej cieszy mnie jak panie po moich zajęciach wychodzą zmęczone, ale uśmiechnięte, wyprostowanie, pewniejsze siebie i bardziej świadome swojego ciała.

anna gorzelska

Prowadzi: ZUMBA

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (kierunek: wychowanie fizyczne). Licencjonowany instruktor fitness, zumba oraz trener personalny.
Ukończyłam szereg kursów z dziedziny fitness oraz dietetyki. Jestem pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Ciągle staram się rozwijać i podwyższać swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych warsztatach i szkoleniach. Na zajęciach staram się dawać z siebie 100% i zarażać pozytywną energią

 anna bałuka

Prowadzi: deep WORK, Body PUMP

Sport towarzyszył mi od dziecka, był i jest sposobem wyrażania siebie. Jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju ruchu, począwszy od biegów przełajowych, poprzez snowboard i nurkowanie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się wiele lat temu i doprowadziła mnie do podjęcia decyzji, aby zacząć zarażać swoją pasją do sportu także innych ludzi.
Szczególnym zamiłowaniem darzę trening funkcjonalny deepWORK, którego fanką stałam się od pierwszego szkolenia. Dodatkowo ogromną frajdę czerpię z prowadzenia zajęć wzmacniających, jak i cardio (TBC, Body Shape, Fit Ball, Body Pump, Tabata).
Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie doskonalę poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach w całej Polsce.
Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonania, bezpieczeństwo i oddech. Swoim uśmiechem i pozytywną energią, chcę zarazić wszystkich dookoła.
Pragnę, aby moje zajęcia były zródłem satysfakcji i pozytywnego zmęczenia oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów.

asia burcon

Prowadzi: Pilates

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, z wykształcenia ekonomista.

Pilates jest moją pasją od wielu lat. Jest treningiem dla ciała i relaksem dla duszy.
Przygodę z pilatesem rozpoczęłam 9 lat temu jako klientka, uczęszczając na zajęcia przez 5 lat. Od 2010 roku stanęłam po drugiej stronie jako instruktor pilates. Daje mi to wiele satysfakcji i pozytywnej energii, a moją inspiracją są ludzie z którymi uwielbiam pracować. Wciąż staram się zgłębiać wiedzę o technice pilates i podnosić moje kwalifikacje.
Ze sportem związana jestem od dzieciństwa. W wolnych chwilach jeżdżę rowerem, biegam, chodzę po górach, tańczę salsę, a zimą próbuję swoich sił na nartach biegowych.

malgorzata szwesta

Prowadzi: Zajęcia dla Pań w ciąży

Absolwentka AWF w Katowicach na kierunku turystyka i rekreacja. Instruktor fitness od 2013 roku. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, interwałowych oraz dla ciężarnych i mam. Na swoich treningach stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo uczestników oraz dobrą atmosferę.

milena dzieniszewska

Prowadzi: Latino Solo

Tancerka klasy mistrzowskiej miedzynarodowej S.
Instruktor tańca towarzyskiego, instruktor rekreacji ruchowej, współczesne formy cardio, dance, aerobic i step, ZUMBA Instruktor Network BASIC 1.
Tanczę od ponad 20 lat, osiągałam sukcesy w kraju jak i zagranicą. Finlistka Mistrzostw Śląska i Polski. Zajęcia prowadzę od 10 lat.

monika rzepa

Prowadzi: ZUMBA

Na co dzień pracująca przy fotelu stomatologicznym. Po godzinach instruktor fitness, instruktor zumba fitness. Prowadzenie zajęć to pasja i przyjemność. Ulubione gorące rytmy? - zdecydowanie salsa. Wszystkich zainteresowanych zajęciami proszę o pozostawienie tego co złe za drzwiami sali fitness, uśmiech i naładowanie pozytywnych akumulatorów na zajęciach

nikola lubowicka

Prowadzi: Latino Solo

Profesionalna, doświadczona tancerka, uosobienie kobiecości i seksapilu, ekspert od wysokich obcasów, trener oraz choreograf

sandra nandzik

Prowadzi: TWERKOUT Fitness

Studentka dietetyki, pasjonatka tańca oraz fitnessu, a także pierwszy licencjonowany instruktor TWERKOUT na Śląsku. Zakochana w twerku i dancehallu, jednak nie boi się wyzwań i wciąż kształci się w innych stylach tanecznych u polskich oraz zagranicznych choreografów. "Taniec dla mnie to sposób na wyrażenie siebie, przekraczanie granic. Na zajęciach stawiam nacisk na indywidualne podejście, rozwój, świetną zabawę."