agnieszka kubaczka

Prowadzi: ZUMBA, ZUMBA Gold, Body Pump

Nauczyciel tańca, instruktor fitness z ponad 20-letnim doświadczeniem, kulturystyki, trener personalny.
Absolwentka AWF Katowice, uczestniczka wielu warsztatów i konwencji tanecznych.
Wykładowca na Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym w Lądku Zdroju, Etnofestiwalu w Malborku, Festiwalu PROGESteron w Katowicach..
Współwłaścicielka Studia Tańca Copa Cabana w Gliwicach.
Współpracuje z klubami i szkołami tańca na całym śląsku.

aleksandra jankiewicz

Prowadzi: Salsa Solo, ZUMBA, Trening Interwałowy

Jestem absolwentką Państwowej szkoły Muzycznej I i II stopnia. Przez dwanaście lat grałam na fortepianie, ale zawsze wiedziałam, że nie będę tego robić całe życie. To nadal dla mnie ogromna przyjemność, szkoła cierpliwości i wytrwałości, którą w tej chwili wykorzystuję w doskonaleniu swoich umiejętności tanecznych i instruktorskich.
Równocześnie szkoliłam się tanecznie i aktorsko w studiu „Art Play" prowadzonym przez Dorotę Pomykałę.
Kolejnym doświadczeniem było dla mnie Studium Wokalno – Baletowe i praca w Gliwickim Teatrze Muzyczny. Praca z takimi reżyserami, choreografami i dyrygentami jak Jacek Bandurek, Jarosław Staniek, Jacek Chmielnik, Maria Sartova, Maciej Niesiołowski czy Ruben Silva wzbogaciły nie tylko mój warsztat, ale i osobowość artystyczną.
Po dziewięciu latach poczułam jednak chęć dalszego rozwoju i spełnienia się w innym kierunku.
Pracę w teatrze godziłam z lekcjami kubańskiej salsy i fitnessu i to w tym kierunku postanowiłam pójść. Trzy lata temu otworzyłam własną szkołę tańca i to z tego i z prowadzenia zajęć czerpię w tej chwili największą radość.
Jestem uczestniczką Warsztatów Tańca Współczesnego w Bytomiu, różnych warsztatów salsowych i konwencji fitness. Od niedawna tańczę w formacji Torres Salsa Group, z którą zajęłam 3 miejsce w kategorii formacji na Primavera Salsa Open 2010. Nie zamykam się w jednej technice, ponieważ uważam, że trzeba się rozwijać w różnych kierunkach a każda kolejna technika wzbogaca poprzednią.
W wolnych chwilach biegam, chodzę po górach a jak tylko spadnie śnieg uczę się jeździć na snowbordzie. Przede mną jeszcze studia na ukochanej psychologii.
Obecnie prowadzę zajęcia w Gliwicach, Tychach, Jaworznie i Gierałtowicach.
Moim celem jest dobra zabawa i osiągnięcie jak największej przyjemności z tego, co się robi. Najbardziej cieszy mnie jak panie po moich zajęciach wychodzą zmęczone, ale uśmiechnięte, wyprostowanie, pewniejsze siebie i bardziej świadome swojego ciała.

 anna bałuka

Prowadzi: deep WORK, Body PUMP

Sport towarzyszył mi od dziecka, był i jest sposobem wyrażania siebie. Jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju ruchu, począwszy od biegów przełajowych, poprzez snowboard i nurkowanie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się wiele lat temu i doprowadziła mnie do podjęcia decyzji, aby zacząć zarażać swoją pasją do sportu także innych ludzi.
Szczególnym zamiłowaniem darzę trening funkcjonalny deepWORK, którego fanką stałam się od pierwszego szkolenia. Dodatkowo ogromną frajdę czerpię z prowadzenia zajęć wzmacniających, jak i cardio (TBC, Body Shape, Fit Ball, Body Pump, Tabata).
Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie doskonalę poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach w całej Polsce.
Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonania, bezpieczeństwo i oddech. Swoim uśmiechem i pozytywną energią, chcę zarazić wszystkich dookoła.
Pragnę, aby moje zajęcia były zródłem satysfakcji i pozytywnego zmęczenia oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów.

milena dzieniszewska

Prowadzi: Latino Solo

Tancerka klasy mistrzowskiej miedzynarodowej S.
Instruktor tańca towarzyskiego, instruktor rekreacji ruchowej, współczesne formy cardio, dance, aerobic i step, ZUMBA Instruktor Network BASIC 1.
Tanczę od ponad 20 lat, osiągałam sukcesy w kraju jak i zagranicą. Finlistka Mistrzostw Śląska i Polski. Zajęcia prowadzę od 10 lat.