×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

aleksandra jankiewicz

Prowadzi: Salsa Solo, ZUMBA, Trening Interwałowy

Jestem absolwentką Państwowej szkoły Muzycznej I i II stopnia. Przez dwanaście lat grałam na fortepianie, ale zawsze wiedziałam, że nie będę tego robić całe życie. To nadal dla mnie ogromna przyjemność, szkoła cierpliwości i wytrwałości, którą w tej chwili wykorzystuję w doskonaleniu swoich umiejętności tanecznych i instruktorskich.
Równocześnie szkoliłam się tanecznie i aktorsko w studiu „Art Play" prowadzonym przez Dorotę Pomykałę.
Kolejnym doświadczeniem było dla mnie Studium Wokalno – Baletowe i praca w Gliwickim Teatrze Muzyczny. Praca z takimi reżyserami, choreografami i dyrygentami jak Jacek Bandurek, Jarosław Staniek, Jacek Chmielnik, Maria Sartova, Maciej Niesiołowski czy Ruben Silva wzbogaciły nie tylko mój warsztat, ale i osobowość artystyczną.
Po dziewięciu latach poczułam jednak chęć dalszego rozwoju i spełnienia się w innym kierunku.
Pracę w teatrze godziłam z lekcjami kubańskiej salsy i fitnessu i to w tym kierunku postanowiłam pójść. Trzy lata temu otworzyłam własną szkołę tańca i to z tego i z prowadzenia zajęć czerpię w tej chwili największą radość.
Jestem uczestniczką Warsztatów Tańca Współczesnego w Bytomiu, różnych warsztatów salsowych i konwencji fitness. Od niedawna tańczę w formacji Torres Salsa Group, z którą zajęłam 3 miejsce w kategorii formacji na Primavera Salsa Open 2010. Nie zamykam się w jednej technice, ponieważ uważam, że trzeba się rozwijać w różnych kierunkach a każda kolejna technika wzbogaca poprzednią.
W wolnych chwilach biegam, chodzę po górach a jak tylko spadnie śnieg uczę się jeździć na snowbordzie. Przede mną jeszcze studia na ukochanej psychologii.
Obecnie prowadzę zajęcia w Gliwicach, Tychach, Jaworznie i Gierałtowicach.
Moim celem jest dobra zabawa i osiągnięcie jak największej przyjemności z tego, co się robi. Najbardziej cieszy mnie jak panie po moich zajęciach wychodzą zmęczone, ale uśmiechnięte, wyprostowanie, pewniejsze siebie i bardziej świadome swojego ciała.