Treningi kobiet w ciąży są coraz popularniejszą formą zajęć. Wynika to z faktu, że wypływa z niego wiele korzyści. M.in. mniej zaburzeń w przebiegu ciąży, wzmocnienie sfery psychicznej, kontrola masy ciała, szybsza i dłuższa laktacja, noworodki dostają więcej punktów w skali Apgar. Ćwiczenia podczas zajęć dostosowane są do ciąży na każdym poziomie zaawansowania. Każdy trening zawiera ćwiczenia prawidłowej postawy, ogólnokondycyjne, oddechowe, mobilizujące kręgosłup, relaksacyjne, mięśni Kegla oraz mobilizujące i rozciągające aparat więzadłowy miednicy.

Aby uczestniczyć w treningu, niezbędna jest zgoda lekarza prowadzącego ciążę potwierdzona na piśmie. W zajęciach można uczestniczyć od samego początku do samego końca, jeżeli tylko samopoczucie nam na to pozwala, a ciąża w żaden sposób nie jest zagrożona. Wszelkie niepokojące objawy powinny być skonsultowane z lekarzem prowadzącym. Na zajęcia zaprasza Gosia, która ukończyła specjalne warsztaty pozwalające na prowadzenie tego typu zajęć, a także jest świeżo upieczoną mamą. Sama swoją ciążę przeżyła aktywnie i doskonale rozumie z jakimi dolegliwościami borykają się przyszłe mamy. Zapraszamy serdecznie!

treningwciazy

Bardzo prosimy o doczytanie treści zamieszczonej w uwagach pod cennikiem.
Znajdziemy tam, pośród innych, informację:
* Karnet ważny 30 dni. Niewykorzystany karnet można wykorzystać na innych, dostępnych zajęciach przed upływem jego terminu ważności.
* Prosimy o przemyślany wybór karnetu, ponieważ nie przewidujemy zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia, nie ma również możliwości odrabiania zajęć po terminie ważności karnetu.
Serdecznie dziękujemy za zrozumienie

Zapraszamy do skorzystania z oferty indywidualnych lekcji tańca weselnego z Mileną Dzieniszewską. Czas trwania lekcji 60 minut, koszt 100 zł, termin do ustalenia.

weselny

Serdecznie zapraszamy na zajęcia użytkowników kart Multisport Plus, FitProfit oraz OK System.

fitprofit 120  multisportplus 120  oksystem 120 

Jedna osoba może skorzystać jednego dnia z jednego rodzaju zajęć tanecznych lub fitness.