Części do Case – jak i gdzie je możemy dostać?

Case IH, to amerykański producent zajmujący się produkcją maszyn rolniczych i budowlanych z siedzibą w Racinie. Jest on niezwykle popularny w tej branży. Z racji swojej pozycji na rynku, rozpoznawalności marki i produktów, części stosowane do produkcji urządzeń, popularnie określane jako części do Case, są drogie i momentami trudno dostępne. Gdzie więc szukać zamienników?

Części do Case, zajrzyj do sklepu Agrohandel

Gdzie kupić części do case?

Firma Case, czy New Holland to wiodące marki pod względem maszyn budowlanych i rolniczych. W swojej ofercie posiadają m.in. koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, czy kołowe, a także maszyny rolnicze, jak ciągniki, siewniki, sieczkarnie i kombajny. Solidne i wytrzymałe elementy do tego typu maszyn to jedne z ich filarów niezawodności. Takie elementy w swoim asortymencie, jak części do Case, czy New Holland posiada dostawca części do maszyn Agrohandel.

Agrohandel jest to firma prowadząca sprzedaż oryginalnych części oraz części zamiennych do wszystkich maszyn, urządzeń rolniczych i budowlanych, w głównej mierze części Case, New Holland, Kuhn, Bednar, czy Unia. Systematyczna konserwacja sprzętu i stosowanie właściwych części zamiennych sprawia, że nawet wieloletnie urządzenia działają sprawnie. Oprócz tego prowadzą sprzedaż samych maszyn rolniczych, budowlanych i komunalnych

Sprowadzimy niemal każde części do Twoich maszyn

Firma Agrohandel wpisuje się w niemal każde oczekiwania klientów poszukujących oryginalnych części oraz trudno dostępnych części zamiennych urządzeń, niezbędnych do ich prawidłowej pracy. Atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo pozwalają na dobranie odpowiednich produktów. Firma w swojej ofercie oprócz sprzedaży części do Case, New Holland czy innych marek, posiada także wykwalifikowany serwis, gotowy zmierzyć się z największą usterką, a także prowadzi wynajem maszyn i kompleksowe usługi rolnicze.

Większa część oferowanych części składowana jest w magazynie, nie mniej jednak może być też konieczne ściągnięcie konkretnych elementów na zamówienie. Firma Agrohandel, jest w stanie ściągnąć niemal każdą część w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo, dzięki współpracy z firmą kurierską, prowadzą wysyłkę na terenie całej Polski.