Pola namiotowe?- Tylko w Józefowie nad Jeziorem Sławskim

Pola Namiotowe w Józefowie nad Jeziorem Sławskim zapraszają.

Jeśli pragną Państwo spędzić urlop z daleka od miejskiego zgiełku, gdzie wolniej płynie czas, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków – pola namiotowe w Józefowie jest idealnym miejscem. Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest na terenie województwa lubuskiego w malowniczym Józefowie nad Jeziorem Sławskim. Okolica ta obfituje w zieleń oraz piękne krajobrazy https://www.wjozefowie.pl/noclegi-jezioro-slawa/kemping-jezioro-slawskie/ Pęd życia, wszechobecny pośpiech i hałas sprawiają, że coraz bardziej pragniemy znaleźć się w miejscu pełnym spokoju. Szukamy sposobów na odzyskanie sił witalnych i równowagi.

Naszymi klientami są często osoby z miasta, które mają dosyć powietrza pełnego zanieczyszczeń i smogu, szukające odpoczynku w miejscu wypełnionym ciszą, spokojem, pięknem natury i słońca. Odnajdą się tutaj zakochane pary chcące miło i w romantyczny sposób spędzić czas. Doskonałe ku temu są spacery sprzyjające poznaniu najbliższej okolicy. Również dla rodzin z dziećmi będzie to czas wypełniony niezapomnianymi wrażeniami. Pobyt na świeżym powietrzu pozwoli naładować baterie nie tylko zabieganym na co dzień rodzicom, ale również dzieciom, które kochają być aktywne i uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Poprzez obcowanie z naturą mają również możliwość poszerzania swojej wiedzy na temat przyrody, poznawanie gatunków roślin, drzew oraz uczenia się szacunku w stosunku do przyrody i dbania o nią w sytuacjach codziennych. Jeśli szukają Państwo wypoczynku na łonie natury idealnie sprawdzą się pola namiotowe w otoczeniu lasu i jeziora. Jest to miejsce idealne na urządzenie kempingu lub też biwaku. Opcja ta polecana jest szczególnie osobom aktywnym, które są rządne przygód i cenią sobie bliski kontakt z naturą.

Pola namiotowe umożliwiają nocleg tzw. „pod chmurką”, gdzie można cieszyć się słuchając odgłosów natury oraz podziwiać piękno przyrody. Są to miejsca przygotowane odpowiednio do użytkowania z dostępem do wody pitnej oraz podstawowych urządzeń sanitarnych i terenów rekreacyjnych. Nasze pola namiotowe są położone w kameralnym miejscu dającym poczucie prywatności i swobody.

Piękno otaczającej przyrody z pewnością wpłynie kojąco na każdego kto szuka odprężenia i relaksu. Doskonałą formą spędzania czasu aktywnie jest również możliwość zwiedzania okolicy, spacerów, uprawiania joggingu, ćwiczeń na macie czy też dla amatorów łowienia ryb możliwość wędkowania. Walory krajobrazowe tego miejsca z pewnością wpływają na realizowaniu pasji fotografowania i uwieczniania wspomnień. Pola namiotowe znajdujące się na terenie naszego Ośrodka Wypoczynkowego są miejscem w pełni bezpiecznym i przyjaznym, stworzonym z myślą o dobru przyjezdnych gości. Dbamy o ich komfort oraz o to, aby czuli się tutaj wyjątkowo. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Ośrodka Wypoczynkowego w Józefowie nad Jeziorem Sławskim wszystkich miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.

Kategorie Dom