Słodkie pasje pasują na każdą okazje

Każdy lubi słodkie wypieki, niektórzy jędzą je codziennie na deser a inni delektują się nimi zaledwie na wyjątkowych okazjach, jednak każdy ma do nich, mniejszą lub większą słabość. Są wśród nich również osoby, które pasjonują się pieczeniem oraz dekorowaniem słodkości i robią to zawodowo – właśnie tym zajmuje się nasza Pracowania Tortów Artystycznych „Słodkie Pasje”. Wyróżnia nas dokładna i staranna praca, która przekłada się na nasze wypieki, które zadowolą każde podniebienie. Oprócz samego smaku, skupiamy się również na prezentacji naszych ciast by wyglądały oryginalnie oraz niespotykanie – zależy nam by zapadały one innym w pamięć i kojarzyły się nie tylko z pięknym wyglądem, lecz także z przepysznym smakołykiem.

W życiu człowieka zdarzają się momenty, w których świętuje się różne wydarzenia lub sytuacje, które wymagają uczczenia. Celebrować można wszystko – urodziny, imieniny, rocznice, wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki, imprezy firmowe, wygrane mecze lub konkursy bądź inne ważne okoliczności. Aby uświetnić takie dni, wyprawia się przyjęcia, zaprasza się bliskie osoby, kupuje prezenty oraz piecze się torty. Nie każdy ma umiejętności lub tez czas by wykonać świetnie wyglądający i smakujący wypiek, jednak w takich sytuacjach można zwrócić się do takich osób jak my. Przygotujemy dla ciebie tort, który zapadnie każdemu uczestnikowi wydarzenia w pamięci i będzie mile wspominany przez długi czas. Wystarczy tylko określić się na jaką okazję ma zostać wykonane ciasto, dla kogo ono jest bądź też inne równie ważne sugestie lub oczekiwania wobec wykonanego przez nas ciasta http://slodkiepasje.pl/gallery/ciasta/.

 

Oprócz tortów, z których najbardziej słyniemy, zajmujemy się również pieczeniem innych wypieków w postaci ciasteczek, czekolad, muffinów a także wszelkiego rodzaju ciast. W naszej ofercie można znaleźć również mniej znane słodkości, takie jak cake pops lub cupcakes, podejmujemy się również przygotowywania słodkich stołów http://slodkiepasje.pl/gallery/slodki-stol/, które są idealne na przyjęcia dla dzieci. Nasze torty dekorujemy według podanych nam zaleceń, gdy zaś ich nie posiadamy – wychodzimy z własną inicjatywą i dajemy się ponieść wyobraźni. Zamawiając u nas tort lub inny przysmak, klient wybiera najbardziej odpowiadający mu smak. W naszej ofercie można znaleźć: bitą śmietanę z malinami, mus truskawkowy, mus mango z malinami, mus czekoladowy z kawałkami czekolady, straciatellę, czekoladowy z wisienkami (szwardzwaldzki), cafe latte z prażonymi migdałami oraz likierem kawowym. Zaznaczamy, że wszystkie kremy są wykonywalne własnoręcznie przez nas – wyróżniamy się tym spośród innych cukierni.

Naszą pracownię można znaleźć w Nowej Soli, jednak nasz tort możemy dostarczyć do okolicznej miejscowości, nawet do Zielonej Góry. Zamówienie składa się drogą telefoniczną na numer 697 197 134 lub korzystając z przygotowanego formularza znajdujące się na stronie http://slodkiepasje.pl/.

Jeśli chcesz komuś sprawić miłą niespodziankę i podarować mu wyjątkowy tort, możesz skontaktować się z nami – obiecujemy, że cię nie zawiedziemy.

Kategorie Dom