Canal plus Bolesławiec – najlepsza oferta w Twoim mieście

Platforma Canal + to jedna z bardziej popularnych i opłacalnych platform telewizji cyfrowej. Dzięki swojej rozbudowanej ofercie, szerokim zasięgu i atrakcyjnym promocjom, od lat nie wychodzi z czołówki. Jest dostępna we wszystkich Polskich województwach, nawet w małych miejscowościach. Jak zatem prezentuje się oferta Canal plus Bolesławiec?

Canal plus Bolesławiec – jesteśmy do Państwa dyspozycji

Centrum nc+ Bolesławiec działa na lokalnym rynku od kilkunastu lat. Biuro Canal plus Bolesławiec znajduje się przy ulicy Zgorzeleckiej 40, gdzie zostało przeniesione w 2013 roku z bolesławieckiego rynku. Jest to zespół wykwalifikowanych ekspertów z dziedziny telewizji satelitarnej jak i naziemnej. Jest to autoryzowany dystrybutor firmy Canal +, zajmują się sprzedażą, serwisem oraz instalacją zestawów telewizji tej platformy. Jako nieliczni posiadają certyfikowanych serwisantów i prowadzą serwis na terenie Bolesławca i okolic. Montaż i serwis anten naziemnych i satelitarnych jest dla nich codziennością, codziennie dbają o to, aby ich klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych im usług.

 Oferta platformy Canal +

Najlepszy canal plus w bolesławcuPlatforma Canal + to nowoczesna i najbardziej obszerna pod względem ofert platforma płatnej telewizji w Polsce. W swojej ofercie, posiada ponad 170 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym ponad 100 w jakości HD.

Osiem kanałów premium nieprzerywanych reklamami, daje możliwość oglądania największych wydarzeń sportowych oraz najbardziej prestiżowych turniejów i wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim najnowszych hitów filmowych i seriali.

Oprócz tego na platformie można oglądać różne kanały przyrodnicze, gastronomiczne, informacyjne, naukowe, czy kanały dla dzieci.

 

Nowoczesna technologia 4K

Platforma korzysta z najnowocześniejszej technologii, typu dekoder 4K UltraBOX+, PVR, Multiroom i nc+ GO TV, dzięki czemu można oglądać programy i filmy na życzenie, które są dostępne po podłączeniu do Internetu. Dodatkowo nc+ GO umożliwia oglądanie telewizji na laptopie, tablecie lub smartfonie w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Można także założyć superszybki Internet LTE we wszystkich pomieszczeniach, a także telewizje na kartę.

Canal plus Bolesławiec jest w stanie zaprojektować i wykonać najbardziej wyszukane sieci odbiorcze i instalacje, zarówno dla klientów mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i dla lokali usług publicznych.

Nie zwlekajmy, zamawiajmy!

 

Kategorie Dom